Tłumacz języka włoskiego

Korekta i usługi lektorskie język włoski

Native Speaker języka włoskiego

Oferujemy przeprowadzenie korekty językowej tekstu / weryfikacji językowej przetłumaczonych treści przez native speakera.

Ponadto proponujemy wykonanie lokalizacji językowej, elementu koniecznego, aby odnieść sukces w sprzedaży proponowanych usług lub towarów na zagranicznym rynku.


W celu otrzymania rzetelnego, wysokiej jakości tekstu, który sprawdzi się pod każdym kątem, rodowici włosi, native speakerzy zapewniają wyeliminowanie z przetłumaczonych już tekstów wszelkich błędów gramatycznych, ortograficznych czy stylistycznych. Nadzorują i sprawdzają czy styl tekstu przetłumaczonego odpowiada stylowi tekstu źródłowego. Sprawdzają czy tekst jest spójny, czy zawiera odpowiednie słownictwo.

Gwarantują doskonałą jakość tekstu i tłumaczenia który zabrzmi naturalnie i nie będzie w nim wyczuwalny jakikolwiek zgrzyt językowy. Z tego względu są oni odpowiedzialni przede wszystkim za niuanse kulturowe, które kryją się w każdym języku. Poprawiają tekst, jeżeli nie brzmi on odpowiednio naturalnie w danym obszarze kulturowym i nie spełnia odpowiednich standardów komunikatywności, które np. w tekście marketingowym lub literackim mogą mieć ogromny wpływ na powodzenie całego projektu, eventu lub przedsięwzięcia z którym ów tekst ma być w przyszłości powiązany.

Nasze usługi korekty językowej polegają na weryfikacji już istniejących materiałów. Reagujemy szybko i skutecznie na zgłoszone uchybienia w tekście, poprawiając błędy i nieścisłości w sposób specjalistyczny, starając się nie wprowadzać żadnych nieporozumień.

Lektorzy – Korekta i usługi lektorskie język włoski

Lektorzy języka włoskiego z doskonałą dykcją, po szkole aktorskiej,
do nagrań e-booków, reklam, kina, teatru, radia i telewizji.

To wykwalifikowani i doświadczeni native speakerzy. Zapewniają świetną znajomość języka obcego oraz wiedzę dotyczącą składni, gramatyki i pragmatyki danego języka.

Usługi lektorskieVoice Over – Oferujemy głosy męskie i żeńskie do audiobooków, reklam, dubbingu, nagrań w studio etc.

Nasze biuro tłumaczeń języka włoskiego to również usługi lektorskie dla mediów takich jak radio, kino, telewizja czy audiobooki. Naszych klientów obsługuje wykwalifikowana kadra lektorów, którzy cechują się właściwym akcentem, dykcją, kulturą mowy oraz umiejętnościami interpretacji tekstu. Rozumiemy, że dobrze wykonana praca lektorska przekłada się na to, jak dzięki naszej pracy zostaniemy zapamiętani przez naszych odbiorców. Wiemy, że dobre przeczytanie i interpretacja tekstu to klucz do sukcesu. 

Przy realizacji zamówień wykorzystujemy najnowsze technologie oraz narzędzia, które pozwalają nam na szybszą i bardziej skuteczną pracę. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom naszych klientów i zapewnić im pełne zadowolenie ze świadczonych usług.

Korekta i usługi lektorskie język włoski – Proofreading języka włoskiego


 

Korekta i usługi lektorskie język włoski Warszawa

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom, Kielce, Rzeszów, Olsztyn i in.


Adam Matuszewski
Adam Matuszewski
Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za szybką i fachową pomoc. Zdecydowanie polecam
Bartek Boreczek
Bartek Boreczek
5 gwiazdek, Pan Piotr jest bardzo profesjonalny. 4 godziny ciągłego tłumaczenia i caly czas bardzo wysoki poziom. Polecam
Maciej Ryciuk
Maciej Ryciuk
Bardzo profesjonalne wykonanie usługi tłumaczenia ustnego. Elastyczne ustalenie terminu. Do tego bardzo miły kontakt. Polecam
ewa ziarko
ewa ziarko
Doskonaly tłumacz języka włoskiego.Perfekcyjne tłumaczenie z języka polskiego na język włoski.Swietny dobor slow i zwrotow. Szybko .Polecam
Luca Bo
Luca Bo
Ottimo servizio da parte di Pietro molto efficente e puntuale e davvero disponibile , grazie mille
Kamil Graczyk
Kamil Graczyk
Polecam. Tłumaczenia wykonywane profesjonalnie i terminowo.
Livi A
Livi A
Interprete Italiano, molto professionale e puntuale
Łukasz Kowalczyk
Łukasz Kowalczyk
Godny polecenia tłumacz z języka włoskiego. Dobrej jakosci, terminowe i sensowne cenowo tłumaczenie włosko polskie
Marco Albano
Marco Albano
Una particolare menzione a Piotr, ottimo interprete italiano-polacco

WARSZAWA MOKOTÓW, PRAGA-POŁUDNIE, BIAŁOŁĘKA, URSYNÓW, WOLA, BIELANY, BEMOWO, TRAGÓWEK, ŚRÓDMIEŚCIE, WAWER, OCHOTA, URSUS, PRAGA-PÓŁNOC, ŻOLIBORZ, WILANÓW, WŁOCHY, WESOŁA, REMBERTÓW