Tłumacz języka włoskiego

Korekta i usługi lektorskie język włoski

Proofreading – Korekta językowa 

Oferujemy przeprowadzenie korekty tekstu / weryfikacji językowej przetłumaczonych treści przez native speakera.

Ponadto proponujemy wykonanie lokalizacji językowej, elementu koniecznego, aby odnieść sukces w sprzedaży proponowanych usług lub towarów na zagranicznym rynku.


W celu otrzymania rzetelnego, wysokiej jakości tłumaczenia, które sprawdzi się pod każdym kątem, rodowici włosi, native speakerzy zapewniają wyeliminowanie z przetłumaczonych już tekstów wszelkich błędów gramatycznych, ortograficznych czy stylistycznych. Nadzorują i sprawdzają czy styl tekstu przetłumaczonego odpowiada stylowi tekstu źródłowego. Sprawdzają czy tekst jest spójny, czy zawiera odpowiednie słownictwo.

Gwarantują doskonałą jakość tekstu i tłumaczenia który zabrzmi naturalnie i nie będzie w nim wyczuwalny jakikolwiek zgrzyt językowy. Z tego względu są oni odpowiedzialni przede wszystkim za niuanse kulturowe, które kryją się w każdym języku. Poprawiają tekst, jeżeli nie brzmi on odpowiednio naturalnie w danym obszarze kulturowym i nie spełnia odpowiednich standardów komunikatywności, które np. w tekście marketingowym lub literackim mogą mieć ogromny wpływ na powodzenie całego projektu, eventu lub przedsięwzięcia z którym ów tekst ma być w przyszłości powiązany.

Nasze usługi korekty językowej polegają na weryfikacji już istniejących materiałów. Reagujemy szybko i skutecznie na zgłoszone uchybienia w tekście, poprawiając błędy i nieścisłości w sposób specjalistyczny, starając się nie wprowadzać żadnych nieporozumień.

Lektorzy – Korekta i usługi lektorskie język włoski

Lektorzy języka włoskiego z doskonałą dykcją, po szkole aktorskiej,
do nagrań e-booków, reklam, kina, teatru, radia i telewizji.

To wykwalifikowani i doświadczeni native speakerzy. Zapewniają świetną znajomość języka obcego oraz wiedzę dotyczącą składni, gramatyki i pragmatyki danego języka.

Nasze biuro tłumaczeń języka włoskiego to również usługi lektorskie dla mediów takich jak radio, kino, telewizja czy audiobooki. Naszych klientów obsługuje wykwalifikowana kadra lektorów, którzy cechują się właściwym akcentem, dykcją, kulturą mowy oraz umiejętnościami interpretacji tekstu. Rozumiemy, że dobrze wykonana praca lektorska przekłada się na to, jak dzięki naszej pracy zostaniemy zapamiętani przez naszych odbiorców. Wiemy, że dobre przeczytanie i interpretacja tekstu to klucz do sukcesu. 

Przy realizacji zamówień wykorzystujemy najnowsze technologie oraz narzędzia, które pozwalają nam na szybszą i bardziej skuteczną pracę. Wszystko po to, aby sprostać wymaganiom naszych klientów i zapewnić im pełne zadowolenie ze świadczonych usług.

Korekta i usługi lektorskie język włoski – Proofreading języka włoskiego


 

Korekta i usługi lektorskie język włoski Warszawa

Zapewniamy tłumaczenie z języka włoskiego na polski oraz tłumaczenie z języka polskiego na włoski m.in w poniższych miastach Polski:

Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Lublin, Białystok, Katowice, Gdynia, Częstochowa, Radom , Rzeszów, Olsztyn i in.

Adam Matuszewski

Adam Matuszewski

Serdecznie pozdrawiam i dziękuję za szybką i fachową pomoc. Zdecydowanie polecam

Bartek Boreczek

Bartek Boreczek

5 gwiazdek, Pan Piotr jest bardzo profesjonalny. 4 godziny ciągłego tłumaczenia i caly czas bardzo wysoki poziom. Polecam

Maciej Ryciuk

Maciej Ryciuk

Bardzo profesjonalne wykonanie usługi tłumaczenia ustnego. Elastyczne ustalenie terminu. Do tego bardzo miły kontakt. Polecam

ewa ziarko

ewa ziarko

Doskonaly tłumacz języka włoskiego.Perfekcyjne tłumaczenie z języka polskiego na język włoski.Swietny dobor slow i zwrotow. Szybko .Polecam

Luca Bo

Luca Bo

Ottimo servizio da parte di Pietro molto efficente e puntuale e davvero disponibile , grazie mille

Kamil Graczyk

Kamil Graczyk

Polecam. Tłumaczenia wykonywane profesjonalnie i terminowo.

Livi A

Livi A

Interprete Italiano, molto professionale e puntuale

Łukasz Kowalczyk

Łukasz Kowalczyk

Godny polecenia tłumacz z języka włoskiego. Dobrej jakosci, terminowe i sensowne cenowo tłumaczenie włosko polskie

Marco Albano

Marco Albano

Una particolare menzione a Piotr, ottimo interprete italiano-polacco